Web Tasarım Firması
HCH Geri Git

HCH Rulmanları, 1973 yılında kurulmuş, Çin’in en büyük 500 özel fabrikasından biridir. Fabrika, elektrik motorları, otomotiv sektörü, ev gereçleri, motosikletler, ağır araçlar, elektrikli aletler, pompalar gibi alanlar için yüksek hassaslıkta ve en yüksek kalitede bilyalı ve konik makaralı rulman üretiminde uzmanlaşmış durumdadır.

HCH Rulmanları, yılların getirdiği tecrübe ve birikimle, üretimi yüksek hassasiyet gerektiren tek sıra sabit bilyalı ve konik makaralı rulman üretiminde dünyanın en önde gelen üreticilerinden biri olmuştur. HCH Rulmanları, tamamı özel 2 büyük fabrikaya sahip olup, 2500den fazla işçiyi, 100den fazla profesyonel mühendisi istihdam etmektedir. 

Hedefi daima kendini geliştirmek ve geleceğe yatırım yapmak olan HCH Rulmanları, rulman üretim kalitesini ve denetimini sürekli yükseltmek için,  teknoloji araştırmaları yapan kendi özel AR-GE merkezine, ful donanımlı 5 laboratuvara sahiptir. 

İhracat rakamları ve satış hacmi verilerine göre, 1999 yılından beri Çin’in 1 numaralı markası durumundadır.

HCH Rulmanları, 1997 yılından beridir  ISO:9002 kalite belgesine haizdir ve 2002 yılında başarıyla ISO9001:2000 kalitesine yükseltmiştir. Ayrıca çevreye duyarlılığının kanıtı olarak, fabrikalarında TUV ISO/TS 16949 sistemine ve ISO:14001 kalite belgesine sahiptir. 

Ayrıca Türk Standartları Enstitüsü’nün denetimlerini başarıyla geçerek TS6269 kalite belgesini de almıştır.

 

 SERTİFİKALAR