Web Tasarım Firması
KURUMSAL Geri Git

1982 yılında Ümit ALACA tarafından kurulan şirketimiz, rulman sektöründeki kariyerine tane bilya ithalatıyla başlamış olup, 15 ana kalem mümessillik ve bunların yanında sektördeki güçlü markaların bayiliklerini yaparak müşterilerine hizmet sunmakta ve her geçen gün ürün yelpazesini geliştirmekteidir.

Ümit rulman ith. tic. ve san. ltd. şti. olarak siz değerli müşterimize daha iyi hizmet verebilmek ve sektörümüzde farklılık yaratmak için kurumsal organizasyon yapımızda müşteri memnuniyetini arttıracak birçok yenilikler yapmaktayız. Ürün portföyümüzde bulunan KYK marka yüksek japon teknolojisi ile üretilen rulmanlarımız geniş çeşitleri ile hizmetinizdedir. Bunun yanında D-TEC marka Hindistan malı 6000 serisi ve 30000 serisi rulmanlarımızda stoklarımıza girmiştir.

Firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet kalitesini arttırmak ve stok tedariği konusunda sıkıntı yaşamamak amacıyla 1 merkez (İst/Okmeydanı), 7 Şube (İst/Perpa, Gebze, Bursa, İzmir, Anada, Konya) ile bunun yanında bayileri ile sektördeki en büyük dağıtım ağınsa sahip olma yolunda hızla ilerlemektedir. Önümüzdeki dönemde bayi sayımızı daha da artırarak sektörde hedeflediğimiz yerlere ulaşmayı planlamaktayız.

Sizin gibi seçkin firmaları, portföyümüzde bulunan diğer seçkin müşterimiz arasında görmek, hizmet kalitemizden ve en iyi fiyat vade olanaklarımızdan yararlanmanız amacıyla görüşmek üzere.